Chcete nižší splátky úvěru?

obrázek

Řešením může být sloučení různých půjček i kreditních karet do jedné půjčky. Tímto dosáhneme nižší úrokové sazby RPSN a zároveň se nám sníží měsíční splátky.

Jaké úvěry se vyplatí řešit

Zpravidla nejvyšší úrok (nejdražší) mívají kreditní karty a povolené přečerpání účtu do mínusu. Nákup zboží na splátky může být lákavý, ale když opadne nadšení z nového spotřebiče často zjistíme, že to nebyl až tak výhodný nákup. Za zvážení stojí i klasické bankovní úvěry, které nebývají tak drahé, ale vždy rozhoduje výsledná sazba RPSN.

Chci peníze navíc

Při slučování půjček lze požádat o další peníze, které lze použít na cokoliv.

Mám auto na splátky

Zde bude záležet na tom od jaké společnosti máte financování a jaké podmínky jsou nastavené ve smlouvě. Obecně se dá i takový typ úvěru refinancovat.

Mám hypotéku

U hypotéky záleží na tom, jakou máte zafixovanou úrokovou sazbu, kdy vám končí doba fixace a na aktuálních úrokových sazbách, které banky nabízí.

Mám úvěr ze stavebního spoření

U těchto úvěrů je rozdíl jestli se jedná o překlenovací, nebo o řádný úvěr ze stavebního spoření. Také zde je nutné posoudit jaký úrok platíme a za jaký úrok se to dá refinancovat.

U všech druhů úvěrů porovnáváme sazbu RPSN. Ta má v sobě zahrnuté i poplatky s každým úvěrem spojené.

Při refinancování úvěrů není nutné měnit vaši stávající banku!

 

Zařídím Vám refinancování i nové úvěry a hypotéky. Zavolejte mi a domluvte si termín pro osobní setkání u dobré kávy. Telefon a E-mail najdete dole pod článkem.

 

Richard Šimek
Richard Šimek
Pojištění, Investice, Úvěry
Připravím nabídku pojištění včetně porovnání napříč trhem.
Při výběru investičních produktů kladu důraz na dostupnost vložených prostředků, jejich zhodnocení a nízké poplatky.
Pomáhám klientům zbavit se nevýhodných úvěrů a získat lepší podmínky u nově sjednávaných.

Přihlášení k odběru novinek

Zadejte Email a už Vám neuteče žádný článek. Novinky rozesílám jedenkrát měsíčně a z jejich odběru se lze kdykoliv odhlásit.

Please wait…

Děkuji, přihlášení proběhlo úspěšně!